Galfarm Edu to portal szkoleniowy dla farmaceutów prezentujący najnowsze trendy w recepturze aptecznej. Powstał z myślą o doskonaleniu sztuki produkcji leków recepturowych.

Portal stanowi bazę wiedzy teoretycznej oraz zawiera praktyczne wskazówki i przykłady wykorzystania poznanych wiadomości. W udostępnionych materiałach wideo praktykująca farmaceutka dr n. med. Natasza Balcer-Dymel w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Cyklicznie pojawiające się materiały wideo umożliwiają systematyczne uzupełnianie wiedzy i budowanie świadomości na temat leków recepturowych. Formuła portalu zakłada wygodny dostęp do udostępnionych materiałów wszystkim zarejestrowanym Użytkownikom w dowolnym miejscu i czasie.

Na naszym portalu znajdziesz również bazę receptur i surowców, a także informacje o chorobach i ich leczeniu. Ponadto nasz portal zawiera podstawowe informacje przydatne przy sporządzaniu receptury, jak kalkulatory, dawki dla dzieci i wiele innych. Znajdziesz tu także darmowe materiały szkoleniowe, które z pewnością ułatwią Tobie pracę.

Portal dostępny jest dla wszystkich farmaceutów po zarejestrowaniu.